top of page
Пошук
Фото автораOpen Media Ukraine

«Редан»: на Київщині зареєстровано 30 каналів небезпечного молодіжного руху


Павук на спині з аніме — симвро ПВК «Редан». Фото: з відкритих джерел

У поліції Київської області повідомляють, що це, як правило, це групи, що стосуються прихильників «Редану» й «АнтиРедану». Повідомляє Вечірній Київ.


Станом на сьогодні, поліціянти нарахували вже близько 1 600 учасників цих груп. «На жаль, це не тільки в Ірпені. На території Київської області, станом на зараз, зареєстровано 30 каналів цієї субкультури. Як правило, це «АнтиРедан» і «Редан», — сказав очільник поліції Київщини Андрій Нєбитов в ефірі телеканалу «Еспресо».

«Ми розуміємо, що це все — ІПСО РФ, з метою дестабілізувати криміногенну ситуацію. Тому ми, звичайно, проводимо спеціальні кримінологічні профілактичні заходи, які не дозволяють скоювати різні правопорушення», — заявив головний поліціянт Київщини.

За його даними, до заходів долучені різні підрозділи: кіберполіція, патрульна та кримінальна поліція і ювенальної превенції.


Андрій Нєбитов, керівник ГУ Нацполіції у Київські області.

Щодо учасників цих груп, то тут фактично порівну і дівчат, і хлопців, але здебільшого це — школярі, яким від 12 до 17 років.


«Ми будемо, звичайно, давати публічну інформацію, які канали існують, у яких місцях. Як правило, це — Біла Церква, Вишгород, Бориспіль, Бровари — тобто, великі міста нашої області», — заявив правоохоронець.


«Редан» є загальноукраїнською проблемою, тому на це звернув увагу і міністр внутрішніх справ Ігор Клименко, і тимчасовий виконувач обов’язків голови Нацполіції Іван Вигівський.


«Практично по всіх навчальних закладах вже проведена робота з молоддю. Підключені вчителі, керівники військових адміністрацій», — заявив очільник поліції Київщини.


Як можна ідентифікувати особу щодо приналежності до «Редану»? Андрій Нєбитов зазначив, що не обов’язково, що дитина буде використовувати якусь символіку.


За словами правоохоронця, важливими є і кримінологічні заходи, які здійснюють поліцейські, і загальносоціальні профілактичні заходи щодо цього — для того, щоб уберегти українську молодь і запобігти попередити насиллю в суспільстві.

0 коментарів

Comments


bottom of page